FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 6338033

nr 633 8033

CUPBOARD

17-/1800-tal, baroque, bonad furu, 2-delat, ,

17-/1800-tal, barock, betsad furu, 2-delat, längd: 105, djup: 60, höjd: 215

5000

SEK 4500

Monday April 5 2010
at 17:55:00

3/4 14:53:03 1      Vinnande bud

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.